Personel Plus

Zawartość

Magazyn Personel Plus to fachowy miesięcznik dla branży HR. Skierowany jest do dyrektorów i specjalistów działów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi i coachingu.

Przedstawia polskich HR-owców, ich opinie i doświadczenia organizacji, które reprezentują. Materiały autorstwa ekspertów i praktyków z branży HR: szefów działów HR największych polskich firm, prezesów i czołowych konsultantów firm rekrutacyjnych, doradztwa personalnego, szkoleniowych, konsultingowych i doradczych, a także szefów organizacji związanych z polskim HR-em, trenerów, coachów, oraz specjalistów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych publikowane na łamach Personelu Plus są inspiracją do wdrażania zmian w organizacjach, dalszego dzielenia się wiedzą w dziedzinie HRM oraz rozwoju osobistego i pracowników.

Magazyn ukazuje się co miesiąc od 2007 r. i jest dostępny w prenumeracie, salonach prasowych (Empik, Relay, Ruch) oraz w księgarni internetowej Profinfo.pl. Miesięcznik i dodatki specjalne otrzymują także wybrani aktywni klienci produktów elektronicznych wydawnictwa Wolters Kluwer Polska (Serwisu HR oraz Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych).

Różnorodna tematyka z zakresu Human Resources Management, rekrutacji, prawa pracy, szkoleń, coachingu oraz rozwoju osobistego i pracowników zgromadzona jest w siedmiu działach: TEMAT NUMERU, LUDZIE i WYDARZENIA, RAPORT, HRM, EDUKACJA i ROZWÓJ, PRAWO, PO GODZINACH.

  • TEMAT NUMERU to seria kilku artykułów na wybrany temat. Wszystkie pomagają kreować strategię personalną przedsiębiorstw, prezentują najnowsze trendy i zagadnienia, jakimi żyje branża HR oraz podpowiadają HR-owcom, jak rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacjach.

 

  • W dziale LUDZIE I WYDARZENIA prezentujemy ludzi branży HR, przedstawiamy opinie i komentarze przedstawicieli środowiska, rozmawiamy z ekspertami, szefami działów HR i dyrektorami personalnymi największych polskich firm oraz zapowiadamy najważniejsze wydarzenia w branży.

 

  • Dział RAPORT to prezentacja wyników badań z zakresu HRM i rynku pracy, jakie realizują Partnerzy Personelu Plus. Czytelnicy mają do dyspozycji najświeższe dane i analizy przygotowane przez ekspertów w swoich dziedzinach.

 

  • Materiały w dziale PRAWO przygotowują specjaliści prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na co dzień publikujący w Serwisie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz prawnicy czołowych kancelarii prawnych w Polsce.

 

Personel Plus to duża dawka wiedzy teoretycznej (materiały edukacyjne) i praktycznej (case study).