Personel Plus

Dla reklamodawców

Zapraszamy do współpracy reklamowej i merytorycznej firmy i instytucje. Mamy nadzieję, że przedsięwzięcia wydawnictwa Wolters Kluwer Polska dla branży HR są interesujące i weźmą Państwo w nich udział.

W realizacji naszych celów współpracujemy z wieloma Partnerami, tworząc wspólnie projekty merytoryczne i umożliwiając promocję w mediach drukowanych, elektronicznych i podczas eventów.

Wolters Kluwer Polska to największy wydawca publikacji prawnych i biznesowych w naszym kraju. W ofercie wydawnictwa dla branży HR – poza książkami – znajdują się:

  • czasopisma (m.in. Personel Plus, Rynek Konferencji i Szkoleń, Vademecum Pracodawcy, Vademecum Szkoleń),
  • produkty elektroniczne (Serwis HR, Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Lex.pl),
  • konferencje (HR Directors Summit, Rozwiązania HR, Twoja Kariera),
  • specjalistyczne szkolenia (m.in. z zakresu prawa pracy) i ekskluzywne programy szkoleniowe organizowane z Partnerami.


Sponsoring naszych wydawnictw i eventów dla branży HR oraz współpraca w procesie wydawniczym daje Partnerom możliwość kreatywnej i innowacyjnej promocji marki i produktów wśród specjalistów, ekspertów, menedżerów i liderów opinii z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

W 2012 r. dajemy niemal 100 sposobów podjęcia strategicznej współpracy przy okazji publikacji książek i czasopism oraz organizacji konferencji, eventów i szkoleń.


Biuro Reklamy
Wolters Kluwer Polska S.A.

tel. +48 22 535 83 01
+48 22 535 83 46
fax +48 22 535 83 21

Marta Olczak
Product Sales Manager
tel. +48 22 535 81 84
kom. +48 728 323 629
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.