Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 5/2016

News image

Egzaminy zewnętrzne, mimo wieloletniej obecności w rzeczywistości szkolnej, nadal budzą kontrowersje i są tematem licznych dyskusji. Pytanie, jak wpływają na proces uczenia się, motywację uczniów, oczekiwania rodziców oraz działania nauczycieli i dyrektorów szkół, często pojawia się w debacie publicznej. Skierowaliśmy je też do naszych ekspertów. Jarosław Pytlak, dyrektor Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie, w rozmowie z Małgorzatą Stańczyk wylicza skutki koncentracji na rozwiązywaniu testów i proponuje alternatywny sposób pomiaru jakości pracy szkoły. Uzupełnieniem wywiadu są opinie dr. Michała ...

Czytaj więcej...

Polecamy: