Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Konkurs DS i PS
    Konkurs DS i PS
  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 8/2014

News image

Numer sierpniowy, zgodnie z tradycją, przeznaczamy w przeważającej części na opis wyzwań stających przed dyrektorem. Oprócz uaktualnionej wersji Vademecum dyrektora szkoły przygotowaliśmy dla Państwa tabelaryczne zestawienie zadań na rok szkolny 2014/2015 oraz plakat z Kalendarzem „Dyrektora Szkoły”. Ponadto w artykule Andrzeja Perego znajdą Państwo opis zmian czekających nas od września, związanych m.in. z wprowadzaniem darmowego podręcznika oraz nowych uregulowań prawnych dotyczących pracy świetlicy szkolnej i rekrutacji do szkół.Jednym z licznych obowiązków dyrektora szkoły jest jego odpowiedzialność za nadzór pedagogiczny – ...

Czytaj więcej...

Polecamy: