Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 11/2014

News image

Jakie wyzwania stoją przed polską edukacją? Jakie są plany ministerstwa na najbliższe miesiące? Jakie przewiduje się rozwiązania w sprawach budzących najwięcej wątpliwości i zastrzeżeń? Poprosiliśmy Minister Edukacji Narodowej Joannę Kluzik-Rostkowską o odpowiedź na kilka pytań, które najczęściej pojawiały się w dyskusjach z Państwem.Jedną z cech charakterystycznych współczesnego świata jest globalizacja. I tu pojawia się rola edukacji globalnej w przygotowaniu uczniów do wprowadzania zmian na poziomie lokalnym i globalnym, w stwarzaniu możliwości kształtowania przyszłości swojej i świata. Edukacja globalna jest obecnie ...

Czytaj więcej...

Polecamy: