Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Konkurs DS i PS
    Konkurs DS i PS
  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 9/2014

News image

Wrzesień to w wielu placówkach oświatowych miesiąc zmian na dyrektorskich stanowiskach. Osobę obejmującą tę funkcję czeka niemało wyzwań. Początkujący dyrektor musi sobie radzić nie tylko z nowymi zadaniami, ale również z przyzwyczajeniami pracowników czy utrwalonymi cechami szkoły, którą będzie zarządzał. Na własnej skórze testuje, czy w ramach dotychczasowej kultury organizacyjnej jest możliwa zmiana sposobu kierowania. Aby ułatwić Państwu start na tym niezwykle odpowiedzialnym stanowisku, przygotowaliśmy Niezbędnik, w którym praktycy podpowiadają, na co szczególnie warto zwrócić uwagę na początku pierwszej kadencji.Początek no...

Czytaj więcej...

Polecamy: