Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 5/2015

News image

Funkcjonując w społeczności szkolnej, uczniowie bywają świadkami, a nawet aktywnymi uczestnikami wykluczenia i przemocy. Dostęp do nowych technologii informacyjnych sprawił, że te niekorzystne zjawiska zawładnęły również przestrzenią wirtualną. Obraźliwe komentarze na portalach społecznościowych, drastyczne filmy nagrane za pomocą telefonu komórkowego, plotki i oszczerstwa na blogach, obraźliwe e-maile czy SMS-y są nader częste. W przygotowanym przez nas Niezbędniku przedstawiamy sposoby zapobiegania przejawom cyberprzemocy, omawiamy procedury, jakie warto wprowadzić w szkole, oraz zasady postępowania wobec ofiar, sprawców i świadków cyberbullyingu.Maj to w ...

Czytaj więcej...

Polecamy: