Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 10/2016

News image

Liczne badania wskazują, że systematyczne uzyskiwanie konstruktywnych informacji na temat własnej pracy wpływa pozytywnie na motywację, zwiększa poczucie satysfakcji i jest niezbędnym elementem rozwoju kompetencji zarówno merytorycznych, jak i osobistych. Pomimo że dyrektorzy stosunkowo często dokonują oceny pracy nauczycieli, niejednokrotnie działania te służą bardziej spełnieniu wymogów administracyjnych niż wspieraniu profesjonalizmu kadry pedagogicznej. Sporadycznie przeprowadzana jest ocena pracy pracowników niepedagogicznych, a do rzadkości należy uzyskiwanie informacji od całej społeczności szkolnej. Na pytania, co jest powodem, że tak trudno o prawdziwy dialog ...

Czytaj więcej...

Polecamy: