Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 8/2015

News image

W numerze sierpniowym przygotowaliśmy dwa zestawienia zadań i obowiązków: Kalendarz dyrektora na rok szkolny 2015/2016 ukazuje je chronologicznie, a Vademecum dyrektora szkoły przedstawia w ujęciu tematycznym. Przypominamy również, że reforma systemu doskonalenia nauczycieli zakłada modyfikację wewnątrzszkolnego doskonalenia nauczycieli (WDN), co w praktyce oznacza inne zaplanowanie nadzoru pedagogicznego w części odnoszącej się do wspomagania. Podpowiedzi w tym zakresie zawiera nasz sierpniowy Niezbędnik. Zbliżający się nowy rok szkolny to doskonała sposobność, by przyjrzeć się koncepcji pracy szkoły. Często nie dostrzegamy jej potencjału, ...

Czytaj więcej...

Polecamy: