Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 12/2014

News image

Ostatnia dekada przyniosła wiele dowodów na to, że zarządzanie różnorodnością i promowanie integracji to efektywny sposób dostosowywania się do coraz bardziej zróżnicowanego społeczeństwa oraz wychodzenia naprzeciw jego potrzebom i oczekiwaniom. Dziś mówimy częściej i głośniej, że różnorodność jest wartością, i jak wpisana jest w życie społeczne, tak wpisana jest również w funkcjonowanie szkoły.To, że uczniowie, rodzice, nauczyciele różnią się od siebie (wiekiem, sprawnością fizyczną i intelektualną, predyspozycjami, światopoglądem etc.), ma istotny wpływ na ich zachowania, postawy, sposób działania i postrzegania. ...

Czytaj więcej...

Polecamy: