Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

  • Kongres Edukacja i Rozwój
    Kongres Edukacja i Rozwój
  • Dyrektor Szkoły
    Dyrektor Szkoły
  • E-Dyrektor Szkoły
    E-Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły

Nowy „Dyrektor Szkoły” teraz bliżej Ciebie. Zmieniamy się dla Ciebie – uwzględniając zmiany następujące w oświacie dostosowujemy „Dyrektora Szkoły” do potrzeb naszych Czytelników.

e.DyrektorSzkoly.pl to wersja on-line czasopisma "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej", niezastąpionego w pracy każdego dyrektora. Teraz wzbogacony o nowe funkcjonalności. Sprawdź.

 

 

Dyrektor Szkoły 10/2015

News image

W ostatnich latach znacząco zmieniła się rola dyrektora szkoły. Trudno dziś znaleźć placówkę, w której jest on tylko osobą zajmującą się sprawami organizacyjnymi czy pedagogicznymi. Przede wszystkim ma być przywódcą odpowiedzialnym za każdy aspekt funkcjonowania placówki. Rosnąca autonomia szkół, wysokie i coraz odważniej formułowane potrzeby beneficjentów systemu edukacji, zmiany demograficzne, rozwój nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych powodują, że od dyrektorów wymaga się bardzo zróżnicowanych kompetencji, związanych również z umiejętnością budowania takiego systemu zarządzania, który włącza innych w proces rozwoju szkoły. Trudno wymienić ...

Czytaj więcej...

Polecamy: